We zijn verheugd om jullie allen te kunnen vertellen dat de zoektocht naar een penningmeester voor SVA resultaat heeft gehad.

Gert de Groot (actief lid binnen de afdeling volleybal en badminton) heeft zich aangemeld als penningmeester van onze sportvereniging.
Daar zijn we ontzettend blij mee!

Op de onlangs gehouden Algemene Ledenvergadering d.d. 9 juni 2026 heeft de vergadering met applaus gereageerd op de aanstelling van Gert als Penningmeester.
Onze tijdelijke penningmeester Coby Holman zal de lopende financiĆ«le zaken nog afwikkelen zodat Gert met ingang van het nieuwe seizoen de taken van Coby kan overnemen.

We wensen Gert veel plezier bij het uitoefenen van deze functie en we bedanken Coby hartelijk voor de tijdelijke invulling van de lopende financiĆ«le zaken.

Het Bestuur