Ook dit jaar doen wij weer mee met de Jeugd Sponsor Actie van de Poiesz supermarkten. Deze actie zal starten vanaf maandag 12 februari tot en met zondag 8 april. Vanaf maandag 12 februari is het dus mogelijk om de in de Poiesz in Zevenhuizen aanwezige koker van SVA te vullen met sponsormunten.

Op zaterdag 31 maart zal onze vereniging in de Poiesz in Zevenhuizen staan om zoveel mogelijk sponsormunten te verzamelen voor onze club. Mocht u/jij willen meehelpen op zaterdag 31 maart in de Poiesz dan kan je dit doorgeven aan: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Via de speciale actie pagina van de Poiesz supermarkten kan je ook weer stemmen op onze club, waarbij je kans maakt op Poiesz waardebonnen. De 50 verenigingen met de meeste stemmen krijgen aan het eind nog eens 500 extra sponsormunten, dus wij zeggen: ‘Stem op onze club!’.