In het afgelopen jaar is er een aantal bijeenkomsten georganiseerd door het MFC-bestuur met ondersteuning van een adviseur van organisatie CMO Stamm. Deze bijeenkomsten hadden als doel de verschillende gebruikersgroepen van het MFC met elkaar het gesprek aan te laten gaan over het onderwerp “samenwerking”.

Een van de onderwerpen waar alle betrokken partijen wilden samenwerken was het vormgeven van het vrijwilligersbeleid. Dit willen we doen in een werkgroep waarin alle verenigingen vertegenwoordigd zijn. In een beperkt aantal bijeenkomsten (3 à 4 is het streven) is het doel een werkbaar vrijwilligersbeleid op te stellen.

Het is een tijdelijke werkgroep die na verloop van tijd weer opgeheven wordt. Wij zijn als bestuur op zoek naar iemand die hier namens SVA aan deel wil nemen. Voor vragen of aanmelding kun je mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..