Op zaterdag 11 augustus waren de achtste Zeuv´mhuuster Tenniskampioenschappen. Tijdens de kampioenschappen werden er dubbelwedstrijden gespeeld waarbij de deelnemers steeds met verschillende partners moesten spelen. Er waren 9 deelnemers die mee hebben gedaan en in totaal heeft iedereen 8 wedstrijden van 20 minuten gespeeld.

Na afloop werd onder het genot van een drankje en een hapje de uitslag bekend gemaakt. Om de uitslag te bepalen werden het aantal gewonnen, gelijk gespeelde en verloren wedstrijden vergeleken. Bij de dames was er een gedeelde eerste plaats voor Roely Venekamp en Coby Holman, en bij de mannen was dit jaar Johan van der Wal eerste.

Vooral dankzij de deelnemers was het een zeer gezellig en geslaagd toernooi. Deelnemers, bedankt daarvoor.

De uitslag bij de dames:

  1. Roely Venekamp (7 punten),
    Coby Holman (7 punten)
  2. Jeanet Neef (5 punten)
  3. Gerlinda Spandaw (4 punten)
  4. Nynke van der Velde (2 punten)

De uitslag bij de heren:

  1. Johan van der Wal (13 punten)
  2. Martijn van der Velde (12 punten)
  3. Jeroen Dijk (11 punten)
  4. Imko van Dijken (9 punten)


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk