In het weekend van 8 en 9 september zijn de jaarlijkse clubkampioenschappen gehouden. Op de zaterdag werden de clubkampioenschappen enkel voor de heren gehouden, en op de zondag voor de dames. Er werd gespeeld in een poule, waardoor iedereen een keer tegen elkaar moest spelen. Om de speeltijd wat te beperken werd er gespeeld volgens het beslissend punt systeem. Dat houdt in dat bij een 40-40 stand nog maar 1 keer wordt gespeeld en degene die het punt wint, wint dan de game. Tevens werd er in plaats van een derde set een super tiebreak gespeeld. Dat is een tiebreak van 10 punten in plaats van 7.

Er werden spannende partijen gespeeld waarbij vaak het beslissende punt nodig was. En in de wedstrijd tussen Imko van Dijken en Jeroen Dijk was er nog een super tiebreak nodig om tot een winnaar te komen. Uiteindelijk werd bij de heren wederom Imko van Dijken de kampioen en bij de dames wederom Roely Venekamp.

De volledige uitslagen:

Heren:

  1. Imko van Dijken
  2. Jeroen Dijk
  3. Johan van der Wal
  4. Harm Otto Tjoelker
Dames:
  1. Roely Venekamp
  2. Gerlinda Spandaw
  3. Tineke Roede.

 


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk