Wegens groot succes in 2018 staat Nieuwjaarstennis ook weer op de agenda van 2019! En niet alleen voor de volwassenen maar nu ook voor de jeugd.

Wat houdt dit in? We gaan gezellig tennissen in de hal bij Sportcentrum Leek. We spelen dubbel wedstrijden volgens het toss principe van de tossavonden. Zo luiden we het nieuwe jaar sportief in. Deze activiteit wordt gehouden op zondag 13 januari 2019 van 13:00 tot 14:00 voor de jeugd en van 14:00 tot 16:00 uur voor de volwassenen. Deelname kost 2,50 euro per persoon voor de jeugd en 5 euro per persoon voor volwassenen. Na afloop is er nog gelegenheid om voor eigen rekening gezellig samen wat te drinken in de bar van het sportcentrum. Graag van te voren even aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-50643955, zodat we weten hoeveel mensen er komen. Graag tot dan!


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk