nieuwjaarstennis2019 Zondag 13 januari j.l. was het weer zover, de eerste activiteit van het nieuwe sportieve jaar! Nieuwjaarstennis in de sporthal in Leek. Het beloofde een gezellige middag te worden. Van 13.00-14.00 uur was het eerst de beurt aan onze jeugdleden. Er werden in wisselende combinaties onderling een aantal partijtjes tegen elkaar gespeeld om vervolgens te eindigen met het "Koningsspel". Als afsluiting was er voor iedereen iets te drinken en snoepen. En als extraatje werd er ook nog door Afelien getrakteerd aangezien ze net zaterdags jarig was geweest, dus een dubbele traktatie!

Daarna was het de beurt aan de volwassenen. Helaas was de opkomst deze keer iets minder dan vorig jaar, maar de sfeer gelukkig niet. We waren met 7 personen en we hebben volgens het toss principe getennist. Na afloop hebben we nog even gezellig in de bar bij de bowling wat gedronken.
Al met al was het een zeer gezellige en geslaagde middag die we volgend jaar zeker een vervolg gaan geven!


Wij gebruiken alleen cookies voor een goede werking van onze website. Wil je meer weten over ons privacy beleid, bekijk dan onze privacy verklaring.

  Ik accepteer cookies van deze website.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk